Wyczynowe szpilki CLM M10 do głowicy BMW M50 / S50

Zastosowanie: Silnik BMW E36 325i M50B25, M3 3.0 S50, 3.2 S52

W zestawie: Komplet szpilek, podkładek i 12-kątnych nakrętek do głowicy
Wytrzymałość do 220,000 psi
Materiał: stop stali 8740

Z wykorzystaniem tych szpilek możesz spokojnie dokręcić głowicę momentem 120 Nm.

691,06 PLN
Menge
Nicht ausreichend Artikel auf Lager

  • Bezpieczeństwo naszych Klienów jest dla nas bardzo ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto zdecyduje się na zakup w naszym sklepie, miał pełne poczucie bezpieczeństwa i traktował naszą firmę z zaufaniem. Bezpieczeństwo naszych Klienów jest dla nas bardzo ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto zdecyduje się na zakup w naszym sklepie, miał pełne poczucie bezpieczeństwa i traktował naszą firmę z zaufaniem.
  • Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski) przez kuriera UPS lub DPD.  Status doręczenia zamówienia możesz monitorować klikając na numer listu przewozowego, który otrzymasz w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia. Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski) przez kuriera UPS lub DPD. Status doręczenia zamówienia możesz monitorować klikając na numer listu przewozowego, który otrzymasz w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia.
  • Dokonując zakupu w naszym sklepie masz prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny. Pamiętaj, że zwracany towar musi być pełnowartościowy. Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, powiadom nas o swojej decyzji w ciągu 14 dni od odbioru zamówienia. Dokonując zakupu w naszym sklepie masz prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny. Pamiętaj, że zwracany towar musi być pełnowartościowy. Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, powiadom nas o swojej decyzji w ciągu 14 dni od odbioru zamówienia.

Zastosowanie: Silnik BMW E36 325i M50B25, M3 3.0 S50, 3.2 S52

W zestawie: Komplet szpilek, podkładek i 12-kątnych nakrętek do głowicy
Wytrzymałość do 220,000 psi
Materiał: stop stali 8740

Z wykorzystaniem tych szpilek możesz spokojnie dokręcić głowicę momentem 120 Nm.

Nasze szpilki niczym nie ustępują szpilkom ARP - ani wykonaniem, ani wytrzymałością!

Technische Daten

Engine type
BMW M50/M52/S50/S52

Besondere Bestellnummern

Write your review

16 andere Artikel in der gleichen Kategorie: