BMW M50 engine oil cooler adapter

Oil coller adapter made of high quality aluminium. Turned and milled using CNC machnes, black or silver anodized.

the large diameter of the holes does not restrict the oil flow to the radiator. M 18x1.5 threaded holes adapted for AN10 connectors (connectors and oil filter not included)

Oil cooler adapter made in Poland from certified aluminium alloys.

PLN308.13

Product customization

Don't forget to save your customization to be able to add to cart
  • 250 char. max
Quantity

  • Bezpieczeństwo naszych Klienów jest dla nas bardzo ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto zdecyduje się na zakup w naszym sklepie, miał pełne poczucie bezpieczeństwa i traktował naszą firmę z zaufaniem. Bezpieczeństwo naszych Klienów jest dla nas bardzo ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto zdecyduje się na zakup w naszym sklepie, miał pełne poczucie bezpieczeństwa i traktował naszą firmę z zaufaniem.
  • Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski) przez kuriera UPS lub DPD.  Status doręczenia zamówienia możesz monitorować klikając na numer listu przewozowego, który otrzymasz w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia. Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski) przez kuriera UPS lub DPD. Status doręczenia zamówienia możesz monitorować klikając na numer listu przewozowego, który otrzymasz w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia.
  • Dokonując zakupu w naszym sklepie masz prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny. Pamiętaj, że zwracany towar musi być pełnowartościowy. Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, powiadom nas o swojej decyzji w ciągu 14 dni od odbioru zamówienia. Dokonując zakupu w naszym sklepie masz prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny. Pamiętaj, że zwracany towar musi być pełnowartościowy. Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, powiadom nas o swojej decyzji w ciągu 14 dni od odbioru zamówienia.

The adapter is made of high quality aluminum. Turned and milled using CNC machines, anodized black.

The large diameter of the holes does not restrict the flow of oil to the radiator. Cooler holes with M18x1.5 thread prepared for AN10 fittings.

The adapter has two sensor ports with G1/8 " thread (pressure + temperature) and one OIL-FEED output with M10x1 thread.

Adapter made in Poland

clm-ca-m50
45 Items

Data sheet

Car model
BMW E36
Engine type
BMW M50/M52/S50/S52

Specific References

Write your review