Set of centering sleeves for coilovers / camber plates

Set of 4 retaining sleeves for coilovers / camber plates. If necessary, for an additional fee, the sleeves can be made to any size.

Outer diameter 1: 21 mm (larger)

Outer diameter 2: 18 mm (part going into the bearing)

Inner diameter: 12 mm (the part where the shock absorber enters)

Overall height (end-to-end): 13.5 mm

The height of the larger diameter: 5.5 mm

Height of the smaller diameter: 8 mm

Material: aluminum

Quantity: 4 pieces (set)

PLN72.36
Quantity

  • Bezpieczeństwo naszych Klienów jest dla nas bardzo ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto zdecyduje się na zakup w naszym sklepie, miał pełne poczucie bezpieczeństwa i traktował naszą firmę z zaufaniem. Bezpieczeństwo naszych Klienów jest dla nas bardzo ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto zdecyduje się na zakup w naszym sklepie, miał pełne poczucie bezpieczeństwa i traktował naszą firmę z zaufaniem.
  • Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski) przez kuriera UPS lub DPD.  Status doręczenia zamówienia możesz monitorować klikając na numer listu przewozowego, który otrzymasz w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia. Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski) przez kuriera UPS lub DPD. Status doręczenia zamówienia możesz monitorować klikając na numer listu przewozowego, który otrzymasz w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia.
  • Dokonując zakupu w naszym sklepie masz prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny. Pamiętaj, że zwracany towar musi być pełnowartościowy. Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, powiadom nas o swojej decyzji w ciągu 14 dni od odbioru zamówienia. Dokonując zakupu w naszym sklepie masz prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny. Pamiętaj, że zwracany towar musi być pełnowartościowy. Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, powiadom nas o swojej decyzji w ciągu 14 dni od odbioru zamówienia.

Set of 4 retaining sleeves for coilovers camber plates. If necessary, for an additional fee, the sleeves can be made to any size.

Outer diameter 1: 21 mm (larger)

Outer diameter 2: 18 mm (part going into the bearing)

Inner diameter: 12 mm (the part where the shock absorber enters)

Overall height (end-to-end): 13.5 mm

The height of the larger diameter: 5.5 mm

Height of the smaller diameter: 8 mm

Material: aluminum

Quantity: 4 pieces (set)

tulcp1812
19 Items

Specific References

Write your review